Nouvelles
Онлайн-шопінг: швидко, зручно та безпечно

Онлайн-шопінг: швидко, зручно та безпечно

Не позбавляй себе можливості одягнути саме ту весільну сукню, про яку мріяли!

Ви все ще думаєте – чи безпечно купувати весільну сукню онлайн? Дозвольте розвіяти всі сумніви.

Зараз, все частіше, наречені з усього світу замовляють весільні сукні за індивідуальними замірами онлайн, без попередньої примірки.

Це дозволяє заощадити час на відвідування салонів і далекі поїздки в пошуках своєї ідеальної сукні. Тепер все набагато легше та приємніше! Просто обирайте улюблену модель на сайті та не витрачайте сили та енергію на пошуки сукні в магазинах.

Великий бонус такого шопінгу в тому, що купуючи онлайн, вартість сукні, як правило, нижче, ніж при офлайн-покупках, бо таким чином ціна не включає додаткові витрати на утримання салону.

Купівля онлайн у відомих брендів – абсолютно безпечна. Якщо Ви сумніваєтеся – завжди можна ознайомитись з відгуками про виробника, а також за запитом отримати додаткові фото та відео. Відео добре передає не тільки текстуру тканини та декору, але й посадку сукні по фігурі.

Пошиття за індивідуальними вимірами не вимагає додаткової підгонки сукні по фігурі, тож виріб сідає ідеально, підкреслюючи кожен вигин тіла.

Як зробити онлайн-замовлення?

1. Спочатку Ви переглядаєте коротке навчальне відео.
2. Робите заміри пропорцій тіла та вносите їх у спеціальну таблицю.
3. Результат висилаєте виробнику.
4. У конструкторському бюро виміри перевіряють за допомогою спеціалізованої програми. Якщо все відповідає нормам – виробництво запускають у роботу.
5. Сукня проходить всі етапи – від закрою до декору, і після ретельного контролю якості виготовлення – перевіряється на відповідність вказаним вимірам.
6. Замовлення доставляється в будь-яке місто зручним для вас способом.
7. Вам лишається лише гучно відсвяткувати весілля та зібрати безліч компліментів.

Тож не зволікайте, та переглядайте каталог на нашому сайті. Сукня мрії ближче, ніж здається!


Plus d'actualités