fbpx
Nouvelles
Нова колекція від бренду Brilanta – Aurora Collection 2023

Нова колекція від бренду Brilanta – Aurora Collection 2023

Продовжуємо презентувати нові колекції весільних суконь. Так, у лютому 2022 року відбудеться реліз нової колекції від бренду Brilanta – Aurora Collection 2023.

Колекція Aurora увібрала в себе основні тренди весільного сезону 2022-2023 років. А саме – акцент на плечі: знімні елементи, такі як рукави та бретелі, об’ємні накладні плечі та off the shoulder. Також вражає різноманіття декору. Колекція багата як на складні, багатошарові сукні з цікавими деталями, так і на класичні сукні А-силуету, лаконічні та довершені у своїй простоті.

Дійсно, особливу увагу ми приділили сукням А-силуету, адже саме вони з року в рік залишаються фаворитами наречених. Проте, в колекції Aurora ви знайдете достойний вибір приталених суконь силуету рибка, які чудово підкреслюють фігуру.

Вперше Aurora Collection 2023 ми представимо на міжнародній виставці ABC-Salon у Мюнхені, яка відбудеться 27-29 лютого. Впевнені, нова колекція сподобається романтичним нареченим, які мріють про класичну, та водночас стильну весільну сукню.


Plus d'actualités