fbpx
Nouvelles
Участь Anna Sposa Group у міжнародній виставці в Мюнхені

Участь Anna Sposa Group у міжнародній виставці в Мюнхені

У 2022 році Anna Sposa Group традиційно братиме участь у міжнародних виставках виробників весільних суконь у Європі. Тож починаємо новий рік з виставки у Мюнхені – ABC-Salon, яка відбудеться уже 27-28 лютого за адресою – MOC Veranstaltungs center, Atrium 3+4, 1. Stock, Lilienthalallee 40, 80939 München.

Щорічна міжнародна виставка ABC-Salon широко відома в Німеччині, Австрії та Швейцарії. Наша команда буде рада представити нові колекції весільних суконь від чотирьох брендів дому весільної моди Anna Sposa Group –  Allegresse, Anna Sposa, Brilanta і La Petra. Серед представлених новинок будуть сукні у стилі бохо, який так полюбився нареченим, вишукані сукні фасону рибки та неймовірні сукні ball gown з колекції Couture, реліз якої запланований на квітень 2022 року.

Для нашої компанії це чудова можливість продемонструвати відмінну якість наших суконь, представити новинки весільного сезону 2022-2023 р.р. та зустрітись з партнерами. Тож зараз ми активно готуємось до цієї важливої події і запрошуємо усіх бажаючих побачити наші сукні вживу і познайомитись з компанією.

Розташування стенду Anna Sposa Group – С 113.

З будь-яких питань стосовно виставки просимо написати нам на пошту info@annasposagroup.com або зв’язатись з нами будь-яким зручним для вас способом.


Plus d'actualités