fbpx
Nouvelles
Відкриття у Європі додаткового цеху з пошиття весільних суконь

Відкриття у Європі додаткового цеху з пошиття весільних суконь

У березні 2022 року ми вже повідомляли про відкриття у Європі додаткового цеху з пошиття весільних суконь брендів Anna Sposa Group. Як і обіцяли тримаємо вас у курсі справ.

Рішення було прийняте після повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави з метою забезпечення безперебійної роботи компанії, гарантування нашим клієнтам своєчасного виконання замовлень та пришвидшення логістичних процесів. Наразі мова йде про відкриття саме додаткового виробничого підрозділу, а не релокацію існуючих потужностей. Таким чином, ми зможемо не лише суттєво пришвидшити всі процесі, а й створити додаткові робочі місця, підтримати економіку України задля наближення нашої перемоги!

На сьогоднішній день перший етап підготовки завершується. Вже вирішено більшість юридичних питань. Маємо приміщення у м. Лодзь, Польща, де вже закінчуються ремонтні роботи і закуповується умеблювання загального призначення.

Наступний етап – закупівля усього необхідного виробничого обладнання, забезпечення цеху матеріалами для пошиття весільних суконь. Паралельно з цим здійснюватиметься підбір персоналу, формування команди і налагодження виробничих процесів.

«Ми завжди наголошували, що команда і партнери – наша найбільша цінність. Саме завдяки професіоналізму та відданості наших працівників нам завжди вдавалося стійко витримувати виклики часу і продовжувати працювати. – відзначає CEO і власник Anna Sposa Group Петро Юрко. – Розуміємо, що на злагодження команди потрібен час, тому вже починаємо набір на вакансії.»

На сьогоднішній день компанія Anna Sposa Group у м. Лодзь відкрила наступні вакансії:

Зі свого боку компанія гарантує усім працівникам, прийнятим на роботу, конкурентну за мірками Європи заробітну плату та забезпечення житлом. Перевага при працевлаштуванні надається вимушено переміщеним громадянам з України. Досвід роботи у галузі весільних суконь буде значною перевагою при працевлаштуванні.

Усім бажаючим пройти співбесіду на зазначені вище вакансії необхідно заповнити коротку форму за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/1E4OL1MGHI1bKqbG_8iii5xyPr1FTqH0AVuF6xcA-Ois/edit

Отримавши дані про кандидата, ми самостійно зв’язуємось, відповідаємо на питання, реєструємо на співбесіду. Також у разі виникнення запитань стосовно відкриття додаткового виробничого цеху у м. Лодзь, просимо надсилати їх на офіційну пошту компанії info@annasposagroup.com.


Plus d'actualités