fbpx

Історія

Anna Sposa Group сьогодні – це:
  • український дім весільної моди, що об’єднав 4 бренди, відомі далеко за межами України: Anna Sposa, La Petra, Allegresse, Brillanta;
  • понад 8 років досвіду і натхненної праці, присвяченої втіленню мрій наречених;
  • 200 нових і актуальних моделей щороку, від пишних весільних суконь до зухвалих міні та суконь-трансформерів;
  • більш ніж 30 колекцій, кожна з яких має свій унікальний та неповторний стиль;
  • понад 3000 весільних суконь щороку, зроблених вручну з дотриманням найвищих стандартів якості;
  • представництво у 48 країнах світу, і з кожним днем мережа наших партнерів зростає;
  • понад 15 тисяч щасливих наречених, що вже знайшли свої ідеальні сукні від Anna Sposa Group.
Січень 2014 року
Давня мрія про створення власного бренду весільного вбрання втілюється у життя. Під іменем Anna SposaТМ народжуються наші перші весільні сукні. Над їх розробкою працює невелика, але згуртована команда однодумців з 12 осіб.
Вересень 2015 року
Наш колектив зростає більш ніж у двічі. Вдосконалюється технологія виробництва. Настає час сміливих експериментів з матеріалами та оздобленням. Натхнена вдалим початком з’являється друга ТМ La Petra.
Червень 2016 року
Компанія вперше представляє нову колекцію на міжнародному рівні – Bridal Fashion Weeks у Варшаві, де одразу знаходить своїх шанувальниць. Сукні від Anna Sposa Group завойовують все більше любові серед наречених всього світу завдяки поєднанню неймовірної краси та зручності. В цьому ж році народжується наша третя ТМ Allegresse.
2017 рік
Участь у міжнародних показах набирає обертів. Наречені Іспанії, Італії, Великобританії, Німеччини, України, Польщі та багатьох інших країн обирають сукні від Anna Sposa Group. Мережа закордонних партнерів стрімко зростає. Розширюється і виробництво. Четверта і наймолодша ТМ Brilanta стає невід’ємною частиною бренду Anna Sposa Group.
Завантажити презентацію про компанію

Завантажити презентацію