fbpx

Партнерство

Одним зі стратегічних пріоритетів нашої діяльності є розширення представництва по всьому світу,
адже ми прагнемо, щоб кожна наречена могла з легкістю відшукати свою ідеальну весільну сукню від Anna Sposa Group у салонах рідного міста. Ми налаштовані на чесне і взаємовигідне партнерство, тому пропонуємо різні моделі співпраці.
Мінімальне замовлення
Для невеликих салонів або салонів, які ще не знайомі з якістю наших весільних суконь і хочуть зробити пробне замовлення. Від 3 суконь (колекційних або неколекційних). Але наш досвід підказує, що Ви не захочете придбати менше 5 одиниць.
Постійне партнерство
Для мультибрендових і мережевих салонів – від 10 колекційних суконь щомісяця з пріоритетністю виконання замовлення і додатковою маркетинговою підтримкою з боку компанії Anna Sposa Group.
Ексклюзивне представництво
Ми також надаємо офіційне право стати нашим ексклюзивним представником на певній території з додатковими вигідними умовами.
Дізнатися про умови співпраці більше

зв’яжіться з нами, щоб отримати розгорнуту інформацію про умови співпраці

Отримати умови співпраці

Що ми гарантуємо незалежно від обраної Вами моделі співпраці?
  1. Актуальний асортимент. Швидке оновлення модельного ряду (до 6 новинок щотижня). Це дозволяє Вам обирати найбільш трендові весільні сукні для наречених Вашого міста.
  2. Висока якість. Всі без винятку сукні створюються та оздоблюються вручну з дотриманням найвищих вимог якості.
  3. Справедлива ціна. Ми встановлюємо чесні ціни, враховуючи вартість матеріалів та декору. Тому в наших колекціях представлені весільні сукні різних цінових діапазонів, від класу дуже вишуканих до більш демократичних.
  4. Зручна доставка. Ми здійснюємо доставку по всьому світу, Ви лише обираєте оптимальний для себе спосіб та службу доставки.
  5. Можливість внесення індивідуальних змін до замовлення. Заміна матеріалів чи оздоблення весільних суконь, пошив за індивідуальними мірками тощо.
Некомерційне партнерство

Ми також залюбки розглянемо можливість співпраці зі ЗМІ, некомерційними організаціями
та публічними особами, що несуть в світ ідею про красу весільної моди в Україні та світі.

Пропозиції надсилайте на електронну пошту:

marketing.dep@annasposagroup.com