fbpx
Новини
Anna Sposa Group на міжнародній виставці European Bridal Week 2022

Anna Sposa Group на міжнародній виставці European Bridal Week 2022

У цей непростий для нашої країни та нас усіх час, ми продовжуємо працювати. Адже це краще, що ми можемо зробити для держави, партнерів та наречених. Наші майстрині продовжують створювати нові колекції та нові шедеври, які підкорюють жінок по всьому світу.

Так, уже 30.04-2.05 наша компанія візьме участь у міжнародній виставці European Bridal Week 2022 у Ессені, Німеччина. Традиційно, виставка відбудеться за адресою – Norbertstrasse, 45131 Essen.

Це уже п’ята виставка European Bridal Week для нашої компанії. Для нас це важлива подія, до якої готуємось з усією відповідальністю, навіть у такі складні часи.

Ми раді цій нагоді продемонструвати високу якість наших суконь, зустрітись з партнерами та представниками кращих європейських рітейлерів.

Наша команда представить нові колекції 2022-2023 років від чотирьох брендів дому весільної моди Anna Sposa Group –  Allegresse, Anna Sposa, Brilanta і La Petra.

Розташування Anna Sposa Group: стенд № Е264. 

З будь-яких питань стосовно виставок просимо написати нам на пошту info@annasposagroup.com або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.


ІНШІ НОВИНИ