fbpx
Новини
Anna Sposa Group відвідає Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020

Anna Sposa Group відвідає Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020

Вже зовсім скоро, у квітні 2020 р., компанія Anna Sposa Group візьме участь у тижні весільної моди Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020, що традиційно відбудеться в барселонському парку Монжуїк.

Подія міжнародного рівня щороку збирає сотні виробників з усього світу, які презентують свої кращі розробки та нові колекції весільних суконь. Цьогоріч протягом Professional Trade Fair, що відбудеться в рамках VBBFW з 24 по 26 квітня, Український дім весільної моди Anna Sposa Group продемонструє одразу три колекції весільних суконь 2021.

“Ми ретельно готувалися – аналізували географічні особливості попиту на весільні сукні і підібрали неймовірний асортимент! Весільні сукні різних стилів і силуетів, сміливі поєднання, актуальні деталі і трендовий декор. Впевнені, що наші сукні вразять навіть найвибагливіших замовників”, – наголошує засновник компанії та її директор Петро Юрко.

Для європейських ритейлерів VBBFW 2020 є чудовою нагодою, щоб переконатися у бездоганній якості чотирьох брендів від компанії Anna Sposa Group: Allegresse, Anna Sposa, Brilanta і La Petra.

Щоб отримати запрошення для відвідин Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020, напишіть нам на пошту info@annasposagroup.com або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Розташування Anna Sposa Group: № P2 D416

Montjuïc Venue – Plaça Espanya, Avda. Reina Maria Cristina, s/n, 08004 Barcelona


ІНШІ НОВИНИ