fbpx
Новини
Нова колекція весільних суконь Timeless Love 2021 від бренду Allegresse

Нова колекція весільних суконь Timeless Love 2021 від бренду Allegresse

Нещодавно, у липні, Anna Sposa Group презентувала четверту колекцію весільних суконь – Timeless Love 2021 від бренду Allegresse.

Колекція Timeless Love Collection 2021 вперше була представлена 11-12 липня 2020 року у Варшаві, Польща, на  Міжнародній оптовій весільній виставці Bridal Fashion. Подія відбулась у виставково-торгівельному центрі Global Expo, зібрала велику кількість експонентів зі всього світу – виробників весільних суконь дистриб’юторів та, звісно, наречених. 

Timeless Love – це любов поза часом, без обмежень та кордонів. Саме нею ми надихаємось, створюючи нові моделі. Такою і вийшла наша нова колекція – вільною від рамок, щоб кожна наречена змогла знайти свій ідеальний весільний образ. 

Наші дизайнери створили колекцію, у якій кожна дівчина впізнає себе – мінливу, з різними настроями, здатну змінювати образи та вражати. Елегантна класика у поєднанні з ніжними, романтичними сукнями. Лаконічні, стримані силуети у поєднанні зі сміливими та нестандартними формами. Повітряні тканини та флористичне мереживо – і водночас стильний мінімалізм.

Родзинкою Timeless Love Collection 2021 стали весільні сукні А-силуету – жіночні та гармонійні. Саме цей фасон стає фаворитом з року в рік, не втрачає свою актуальність та підходить для будь-якої фігури. Крім того, вражає різноманітність декору весільних суконь: флористичні аплікації, мереживо, паєтки,  та трендове пір’я. 

Нагадуємо, що раніше в 2020 році вийшли три колекції – Magic Balance від бренду Brilanta, Barcelona Bridal та Boho Bohemian від бренду La Petra. 

Компанія Anna Sposa Group – це виробник весільних суконь з великим досвідом та великою любов’ю до справи. Ми точно знаємо, як важливо бути впевненою у собі в один із найважливіших днів. Ідеальна посадка сукні, яка підкреслить жіночність та плавні лінії фігури, романтичний декор та трендові акценти.  Саме тому ми впевнені, що колекція Timeless Love 2021 знайде місце у серцях наречених.

 


ІНШІ НОВИНИ