fbpx
Новини
НОВА КОЛЕКЦІЯ ВІД БРЕНДУ ANNA SPOSA – ICONIC COLLECTION 2024

НОВА КОЛЕКЦІЯ ВІД БРЕНДУ ANNA SPOSA – ICONIC COLLECTION 2024

Вже цього місяця український дім весільної моди Anna Sposa Group презентуватиме нову колекцію весільних суконь від бренду Anna Sposa – Iconic Collection 2024.

До колекції увійшли 23 сукні у розкішному стилі couture, який так полюбився нашим нареченим. У першу чергу, це розкішні сукні принцес з пишними багатоярусними спідницями, сукні-бюстьє, з довгими рукавами та зі зйомним декором. Також, у колекції Iconic наречені знайдуть класичні сукні силуету рибка, які підкреслюють та моделюють фігуру, завдяки ідеальній посадці.

Нові тренди весільного сезону 2024 вирізняються складністю декору та багатством прикрас, які вдало поєднуються з класичними королівськими силуетами. Саме тому, дизайнери Anna Sposa Group створили неймовірні сукні, декоровані розкішним мереживом, бісером, квітковими аплікаціями, пір’ям та паєтками.

2023 рік для команди Anna Sposa Group розпочався надзвичайно плідно – з низки міжнародних виставок, на яких ми представили нові розробки та колекції, які уже стали хітами. А також – з активної роботи над новими колекціями весільних суконь. Ми впевнені, що колекція Iconic не стане винятком, і підкорить наречених своєю унікальністю, довершеністю образів та вишуканістю.


ІНШІ НОВИНИ