fbpx
Новини
Передпоказ колекції Dea в монобрендовому бутіку Lauren & Anna Sposa Group

Передпоказ колекції Dea в монобрендовому бутіку Lauren & Anna Sposa Group

Раді повідомити, що вже у січні 2023 року відбудеться передпоказ колекції Dea від бренеду Brilanta в монобрендовому бутіку Lauren & Anna Sposa Group у місті Вроцлав.

З 13 по 30 січня у салоні вже будуть представлені неймовірні новинки весільних суконь з колекціі Dea, реліз якої запланований на першу половину 2023 р.

Нагадуємо, що ще у вересні спільно з нашим партнером салоном Lauren ми відкрили монобрендовий бутік у місті Вроцлав – Lauren & Anna Sposa Group.

Наразі це перший салон з найбільшим асортиментом весільних суконь брендів Anna Sposa Group – близько 100 різних моделей. Однією з його переваг є те, що в ньому представлені найновіші моделі, і кожна наречена має унікальну можливість приміряти сукні до офіційного релізу колекції. Також у салоні доступна унікальна колекція ексклюзивних моделей, розроблених в колаборації з салоном Lauren – колекція LaLiven.

Надзвичайно раді об’єднанню зусиль. Пишаємось нашою співпрацею. Радіємо, що маємо однодумців, що розділяють наші цінності, ідеї та бачення.

Запрошуємо всіх наречених завітати на передпоказ колекції за адресою:
📍Tadeusza Kościuszki 15, 50-037 Wrocław


ІНШІ НОВИНИ