fbpx
Новини
У листопаді відбудеться реліз нової колекції весільних суконь Power of Passion 2021 від бренду Anna Sposa

У листопаді відбудеться реліз нової колекції весільних суконь Power of Passion 2021 від бренду Anna Sposa

У листопаді 2020 року бренд Anna Sposa представляє нову довгоочікувану колекцію весільних суконь – Power of Passion 2021. Колекція, натхненна силою жіночої краси та пристрасті, демонструє сміливі рішення – від спокусливих силуетних фасонів до пишних багатошарових бальних суконь з ноткою романтизму. Як завжди у кожній сукні – ідеальний фірмовий крій та сучасний дизайн.

Колекція Power of Passion відрізняється приголомшливим поєднанням фактур з вишуканими тривимірними деталями і класичних силуетів. В ній широко представлені весільні сукні з довгими та пишними рукавами, а також сукні з приспущеними плечами, що додають весільним образам особливої ніжності.

Матеріали: ефірні мережива, делікатно вишитий тюль і багатоярусні шари з рюшами, вигадливо прикрашені 3D квітковим текстурним мереживом та аплікаціями, інкрустовані бісером та паєтками.

За словами генерального директора та засновника компанії Anna Sposa Group, Петра Юрка, колекція Power of Passion стала втіленням пристрасті цілої команди до своєї справи. Вона поєднала в собі жіночу елегантність і грацію з сучасними трендовими елементами. “Ми створили надзвичайно сміливу і водночас романтичну колекцію весільних суконь. Таку, що здатна пробудити внутрішню пристрасть, притаманну  кожній жінці,” – відзначає П. Юрко.

Нагадаємо, що колекція Power of Passion 2021 стала вже другою колекцією бренду Anna Sposa у цьому році. Трохи раніше, у липні, компанія презентувала колекцію Couture 2021, яка стала справжнім викликом і символом екстравагантності.

Пишаємося, що незважаючи на складну ситуацію у світі, зумовлену COVID-19 та обмеженнями карантину, маємо змогу тішити наречених по всьому світу неймовірними новинками від Anna Sposa Group.

Ознайомитися з попередніми колекціями весільних суконь брендів Anna Sposa, Allegresse, La Petra і Brilanta можна у каталозі весільних суконь.


ІНШІ НОВИНИ