fbpx
Новини
Тиждень брендів Anna Sposa Group

Тиждень брендів Anna Sposa Group

Ми продовжуємо працювати для вас та створювати нові шедеври!

З радістістю повідомляємо, що спільно з нашим партнером Tylko Ona, одним з провідних салонів весільних суконь у Польщі, ми проводимо тиждень брендів Anna Sposa Group! 

Протягом 14-17 вернесня 2022 у салоні Tylko Ona в Варшаві будуть представлені усі чотири бренди групи – Anna Sposa, La Petra, Allegresse та Brilanta. Так, ми презентуємо не лише колекції та сукні, які уже стали фаворитами наших наречених, а й нові колекції, релізу яких так чекають наші партнери!

Серед представлених колекцій була одна з найновіших – Como Collection 2023 від бренду Anna Sposa, навіяна колоритом сонячної Італії. Стильні сукні, які вирізняються багатством мережива та оздоблення, розкішні приталені фасони, що ідеально підкреслють фігуру, а також класичні А-силуети.

Колекція Innamorata 2023 від La Petra в улюбленому для багатьох стилі бохо, реліз якої заплановано на жовтень 2022. Легкі текстури, ніжне мереживо, А-силуетні сукні, які ідеально підійдуть для мрійливих наречених, що цінують стиль та комфорт. Колекція зберігає у собі традиційні мотиви стилю бохо у сучасній інтерпретації.  

А також, ще одна колекція Milan від бренду Allegresse, на яку так очікують наші наречені!

Сміливі дизайнерські рішення, втілені у колекції, здивують навіть найвибагливіших дівчат! Milan 2023 – це сукні, які вражають цікавими силуетами та оригінальним оздобленням з флористичними мотивами.

Тож, не пропустіть!

Тиждень брендів Anna Sposa Group пройде 14-17 вересня за адресою – Nowolipie 22A, 01-005, Warszawa. Телефон для зв`язку  +48 22 838 55 33.

Пишаємось нашою співпрацею! 

Працюємо з любов’ю!

Працюємо для Вас!


ІНШІ НОВИНИ