fbpx
Новини
У січні відбудеться довгоочікуваний реліз нової колекції Pure Elegance від бренду Brilanta

У січні відбудеться довгоочікуваний реліз нової колекції Pure Elegance від бренду Brilanta

У січні 2021 року ми презентуємо першу в цьому році колекцію, що підтримує найновіші тренди весільних суконь у стилі мінімалізм. Всі образи пронизані елегантними лініями та лаконічним, витонченим дизайном.

При створенні колекції основними орієнтирами стали: чистота кольору, мінімум блиску, мережива і будь-яких оздоблень. Саме цей підхід виділяє стиль мінімалізм і робить його таким привабливим для наречених з усього світу.

Колекція представляє класичні силуети: рибки, пишні та А-силуетні весільні сукні, сукні з розпірками на спідницях і ніжними шлейфами. Особливої уваги заслуговують сукні з каскадними хвилеподібними спідницями та мінімалістичним верхом. Таке поєднання, як ковток свіжого повітря – гармонійно втілює сучасні ідеї дизайнерів.

Топи суконь також вражають своєю різноманітністю: нова лінійка подарувала нам варіації від класичних V-подібних вирізів і човників до класичних закритих суконь із довгим рукавом. Чималу кількість представляють сукні без бретелей та з відкритими плечима.

Неповторність образів колекції Pure Elegance 2022 досягається за рахунок незвичного крою та акцентних деталей: бантів і пасків.

Повні натхнення та нових творчих ідей, ми раді повідомити, що на лютий 2021 року заплановано реліз ще однієї колекції в стилі бохо від бренду La Petra.

Нагадуємо, що 2020 року було випущено 8 колекцій весільних суконь. Ознайомитися з попередніми колекціями можна у каталозі весільних суконь.


ІНШІ НОВИНИ