fbpx
Новини
У травні компанія Anna Sposa Group презентуватиме нову колекцію Boho Bohemian  Collection 2021

У травні компанія Anna Sposa Group презентуватиме нову колекцію Boho Bohemian Collection 2021

Зовсім скоро у травні 2020 року компанія Anna Sposa Group презентуватиме нову неймовірну колекцію весільних суконь Boho Bohemian Collection 2021.

Створена для всіх прихильниць натуральності, колекція Boho Bohemian 2021 від українського дому весільної моди Anna Sposa Group вражає своєю різноманітністю і сміливістю. Богемний стиль бохо втілено у кожній деталі – у розкішних квіткових аплікаціях і рослинних мотивах, об’ємному мереживі, що утворює чіткі геометричні лінії. Все це вдало поєднується з тонким тюлем, створюючи такі неповторні весільні образи.

Колекція  Boho Bohemian 2021 – це не тільки розмаїття тканин. Це багатошарові спідниці, повітряні волани на рукавах та оздоблення ручної роботи. Весільні сукні представлені у різноманітних фасонах – лаконічні приталені, сукні А-силуету або ж сукні, що трохи нагадують будуарні. В колекції також присутні моделі суконь з довгим рукавом, щоб кожна наречена неодмінно знайшла свій ідеальний весільний образ у стилі бохо.

«Ми не лише відтворили дух Богемії, а й додали цікаві трендові акценти. Глибока лінія декольте, відкриті плечі або спинка, підкреслена талія та сміливі розрізи. Це дозволило нам зробити весільні сукні з колекції Boho Bohemian 2021 ще більш сучасними», – наголошує засновник компанії Anna Sposa Group та її генеральний директор Петро Юрко.

Сьогодні бохо стиль – сміливо можна назвати одним з найпопулярніших трендів у світі весільної моди. Він органічно поєднує вишукані, аристократичні акценти з етнічними мотивами. Щоразу відкриває нам нові багатогранні, часом фантастичні у своєму виконанні, весільні образи. 

Весільна церемонія у стилі бохо – це чудова альтернатива класичному весіллю, і вона завжди неповторна! Кожна сукня з колекції надає нареченій свободу вибору доповнень до весільного образу – витончені туфлі на підборах чи трендові ковбойські чоботи, квітковий декор у волосся чи солом’яний капелюх. 

Тож ми впевнені, що новою колекцією Boho Bohemian 2021 від бренду La Petra змогли продемонструвати основні цінності прихильниць бохо – натуральність, жіночність, сміливість і свободу від рамок сучасного суспільства. 


ІНШІ НОВИНИ