fbpx
Новини
Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020 перенесено на вересень 2020 року

Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020 перенесено на вересень 2020 року

Змушені повідомити, що у зв’язку зі складною ситуацією, яка розгорнулася в усьому світі через поширення вірусу COVID-19, одну з наймасштабніших подій у світі весільної моди – Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020, перенесено на вересень 2020 року.

Рішення про відтермінування заходу було оприлюднено адміністрацією VBBFW 2020 увечері 16 березня на офіційному сайті. Новими датами проведення Professional Trade Fair в рамках Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020 визначено наступні: 4 – 10 вересня 2020 року.

Від імені компанії Anna Sposa Group висловлюємо свою підтримку цього непростого рішення, прийнятого заради безпеки здоров’я та життя людства. Впевнені, що разом ми зможемо пройти через ці випробування і в вересні 2020 року неодмінно зустрінемося у барселонському парку Монжуїк.

Щоб отримати додаткову інформацію щодо участі компанії Anna Sposa Group у Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020, надсилайте листи на електронну пошту info@annasposagroup.com або зв’яжіться з нами іншим зручним для вас способом.

Нагадуємо, що розташування Anna Sposa Group на VBBFW 2020: павільйон № D416. Місце проведення заходу – незмінне: Montjuïc Venue – Plaça Espanya, Avda. Reina Maria Cristina, s/n, 08004 Barcelona.

Anna Sposa Group – український виробник весільних суконь, відомий далеко за межами України. З 2006 року весільні сукні брендів Anna Sposa Group закохують в себе наречених з усього світу. Сьогодні компанія має постійних партнерів вже у 25 країнах, серед яких: Великобританія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Литва, Польща, США, Мексика, Австралія та багато інших.


ІНШІ НОВИНИ