fbpx
Новини
Весільні сукні від Anna Sposa Group на показі у Парижі

Весільні сукні від Anna Sposa Group на показі у Парижі

Компанія Anna Sposa Group як представник кластеру Podillya Wedding Group взяла участь у грандіозному показі колекцій вечірніх та весільних суконь сезону весна-літо 2020.

Захід відбувся 12 грудня у Парижі в Культурно-інформаційному центрі при Посольстві України у Франції. На показі компанія представила весільні сукні чотирьох своїх брендів: Anna Sposa, La Petra, Allegresse та Brilanta, які швидко завоювали прихильність учасників заходу, особливо представників з Франції.

«Складний і продуманий крій, який забезпечує ідеальну посадку весільних суконь та підкреслює витонченість жіночої фігури, баланс декору і текстури тканин, важливі деталі та акценти – ось, що робить наші весільні сукні по-справжньому особливими і створює власний неповторний стиль, – відзначає засновник компанії та її директор Петро Юрко. – Завдяки цьому наші сукні виглядають не просто приголомшливо. Вони закохують в себе з першого погляду».

Показ було організовано за підтримки Хмельницької міської ради та Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business, які надають підтримку кластерним ініціативам у швейній галузі України. На заході були представлені виключно українські дизайнери, які презентували своє бачення майбутніх трендів.

Podillya Wedding Group – кластер українських брендів, що створюють дизайнерське вбрання, нижню білизну і дитячі святкові сукні.


ІНШІ НОВИНИ