fbpx
Новини
Ми плануємо відвідати дві міжнародні виставки

Ми плануємо відвідати дві міжнародні виставки

Літо 2021 року обіцяє бути насиченим для команди Anna Sposa Group. Адже ми плануємо взяти участь у двох міжнародних виставках у Європі. 

19-20 червня – Anna Sposa Group буде представлена в International Whole Bridal Fair «Bridal  Fashion» у Варшавському Centrum Targowe Global Expo, Польша.

Розташування Anna Sposa Group: стенд № S1.

На початку липня ми плануємо взяти участь у весільному ярмарку «European Bridal Week» в Ессені, який відбудеться 3 – 5 липня у Messe Essen, Німеччина.

Розташування Anna Sposa Group: стенд № C134.

На виставках ми представимо колекції чотирьох брендів від дому весільної моди Anna Sposa Group –  Allegresse, Anna Sposa, Brilanta і La Petra.  У нас буде чудова нагода продемонструвати високу якість наших суконь та поспілкуватися з представниками європейських рітейлерів. 

Як зазначив засновник компанії та її директор Петро Юрко: «Для нас це дуже важливі події, до яких ми ретельно готуємось. Будемо раді зустрітись із нашими партнерами та представити нові ексклюзивні колекції весільних суконь 2021-2022.»

Підготовка триває, і ми будемо раді бачити Вас!

З будь-яких питань стосовно виставок просимо написати нам на пошту info@annasposagroup.com або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.


ІНШІ НОВИНИ