fbpx

Місія та цінності

Щодня ми натхненно працюємо для того, щоб наречені з усього світу якнайшвидше знаходили свої ідеальні весільні сукні.
Наші цінності
Неповторність кожної нареченої
Ми визнаємо і поважаємо унікальність смаків кожної, саме тому наші сукні такі різні і такі неповторні! Ми були і залишаємося одними з небагатьох, хто залюбки виконує індивідуальні замовлення наречених, втілюючи у життя їх найсміливіші задуми.
Команда і командний дух
Ми впевнені, що запорукою успіху є справжня любов до своєї справи. Пишаємося, що нам вдалося зібрати професіоналів-однодумців, які з непідробним захопленням щодня займаються улюбленою справою.
Усі наші партнери
Ми знаємо, що кохання не має кордонів, саме тому будуємо чесні й відкриті стосунки з ритейлерами по всьому світу! Понад усе, ми прагнемо, щоб всі наші партнери мали процвітаючий бізнес. І щоб кожна наречена у будь-якій країні могла з легкістю знайти свою єдину весільну сукню від Anna Sposa Group.

Наші принципи
Краса та зручність
Ми віримо, що краса може бути комфортною і ніколи не погоджуємося на компроміси. Завдяки такому підходу, нам щоразу вдається створювати довершені образи, які відрізняються надзвичайною зручністю! В житті наші сукні ще красивіші, ніж на фото, і тому закохують в себе з першого погляду!
Натхненність
Ніщо не надихає нас більше, ніж блиск очей щасливих наречених, які вже зустріли свою єдину весільну сукню від Anna Sposa Group. Це безкінечне джерело натхнення дає нам змогу щотижня створювати у майстернях декілька нових шедеврів.
Невпинний пошук ідеального
Ми не зупиняємося на досягнутому. Прагнучи постійно вдосконалюватися, встановлюємо нові цілі, шукаємо принципово інші підходи, втілюємо у життя амбітні задуми. Щоб завжди відповідати високим вимогам наших наречених.