fbpx
Новини
Весільні сукні від Anna Sposa Group: чому наші сукні особливі

Весільні сукні від Anna Sposa Group: чому наші сукні особливі

Чим Ваші сукні особливі? Одне з тих питань, які ми чуємо найчастіше. Так зазвичай запитують ті, хто жодного разу не бачив наші сукні в живу. Адже той, хто їх бачив, вже точно знає переваги! Відповідаємо з радістю, розкриваючи свої секрети.

Ми віримо, що краса може бути комфортною, і завжди приділяємо багато уваги технології виробництва, вдосконаленню крою, підбору матеріалів і звичайно ж деталям.

Перш ніж приступити до розробки нових моделей для конкретного регіону, ми завжди вивчаємо локальний попит і особливості типової фігури дівчат в цьому регіоні. Адже так важливо знати, які силуети і стилі весільних суконь люблять майбутні наречені, якому декору і мереживам надають перевагу. У свою чергу, вивчення геометрії тіла дозволяє нам коригувати лекала корсетів по довжині, висоту талії, обсяги стегон і довжину рукава, щоб весільні сукні від Anna Sposa Group завжди мали бездоганну посадку і підкреслювали фігуру нареченої.

Також у багатьох сукнях ми використовуємо знімні чашечки, які вручну обробляємо силіконом або найніжнішою тканиною. Такі чашечки ідеально тримають форму, візуально не виділяються, завжди приємні до тіла. Їх легко замінити у разі потреби на більші або менші за розміром.

Ще одна важлива деталь, яка робить наші корсетні сукні ідеальними, це використання особливих силіконових кісточок. Завдяки своїй надзвичайній гнучкості вони повністю приймають форму тіла, не виділяючись, та не ламаються. Корсет при цьому робить лінії грудей набагато чіткішими, але виглядає максимально природно. Також при декоруванні всіх без винятку весільних суконь Anna Sposa Group використовується спеціальна мононитка, що забезпечує неймовірно м’який контакт зі шкірою, адже вона не натирає і не залишає слідів.

Крім того, особливу увагу ми приділяємо якості внутрішніх тканин, які безпосередньо контактують з тілом. Адже ми переконані, що весільна сукня має бути не тільки ідеальною на вигляд, але і комфортною. Тому ретельно підбираємо і тестуємо матеріали, роблячи акцент на натуральних, гіпоалергенних і дихаючих тканинах. Щоб кожна наречена, одного разу примірявши весільну сукню від Annna Sposa Group, закохалася в неї по-справжньому, з першої зустрічі, і з цього почалася її особиста історія щастя.

Обов’язково ознайомтеся з каталогом колекцій весільних суконь Anna Sposa Group. Впевнені, тут ви точно знайдете ту саму ідеальну весільну сукню.


ІНШІ НОВИНИ