fbpx
Новини
Топ 5 найпоширеніших помилок власників весільних салонів, які впливають на продажі

Топ 5 найпоширеніших помилок власників весільних салонів, які впливають на продажі

Ми давно співпрацюємо з весільними салонами і бутиками по всьому світу. Це понад 200 салонів у 27 країнах. Найчастіше до нас звертаються за допомогою щодо планування асортименту, і ми завжди даємо свої рекомендації, пропонуємо індивідуальні зміни до моделей, випускаємо лімітовані колекції весільних суконь, орієнтуючись на локальний попит.

Наш досвід, накопичений за час співпраці з салонами, дозволяє говорити про типові помилки їх власників і менеджерів, що негативно позначаються на продажах.

Перша і найпоширеніша помилка – це планування асортименту весільних суконь, представлених у салоні, виходячи з особистих уподобань і смаків власника.

Порада: досліджуйте реальний попит на вашому ринку, ведіть діалог з нареченими та дізнавайтеся їх реальні потреби, робіть масові опитування в соцмережах, аналізуйте конкурентів. Використовуйте будь-яку можливість отримати інформацію про те, чого ж насправді хочуть ваші потенційні споживачі. Впевнені, ви точно знайдете ту нішу, яка досі ніким не зайнята.

Друга помилка, з якою ми зазвичай стикаємося, – це акцент лише на одному виробнику. Слід розуміти, що всі бренди весільних суконь мають свій власний стиль, якість і найголовніше свою посадку сукні по фігурі. Маючи в наявності достатній вибір торгових марок, ви завжди можете підібрати для нареченої той самий ідеальний образ, який підійде їй не лише за стилем, але і по посадці.

Порада: Забезпечте представленість в своєму салоні мінімум 5-7 брендів різних виробників. Слідкуйте за ринком весільної моди і не бійтеся знаходити нових постачальників.

Третя помилка – це недостатня маркетингова активність. Салони часто покладаються на те, що наречені знайдуть їх самі, при цьому не забезпечивши достатньої присутності в інформаційному середовищі.

Порада: використовуйте соціальні мережі і будь-які інші канали просування, популярні в вашому регіоні. Проводьте тематичні заходи для вашої цільової аудиторії (бранчі, транк-шоу, презентації), беріть участь в регіональних та національних проектах, залучайте публічних особистостей, створюючи свого весільного салону додаткову цінність.

Ще одна поширена помилка – необгрунтоване ціноутворення. Це може бути як завищена ціна, так і занадто великий розкид цін на представлений в салоні асортимент.

Порада: уважно вивчіть ціни конкурентів і запити потенційних споживачів, перш ніж встановлювати ціни.

П’ята помилка в роботі багатьох салонів – недолік сервісу. Ми впевнені, що загальне враження завжди складається з деталей. Саме вони відіграють вирішальну роль. Обслуговування під час примірки, зручна форма оплати, додаткове післяпродажне обслуговування (наприклад, реставрація весільного плаття), наявність фірмової упаковки та інших приємних дрібниць, завжди додають цінності.

Порада: Подумайте ніж, крім основної послуги, ви можете бути унікальні, які додаткові сервіси ви можете запропонувати своїм нареченим.


ІНШІ НОВИНИ